Dlaczego? Powód jest jasny i prosty. Serwisy zmieniają swoją "politykę" oraz "regulamin" na które niekoniecznie chcę się zgodzić, ograniczone opcje oraz zmiany, zmiany, zmiany, których wielu użytkowników no akceptuje.. Dlatego właśnie, tutaj, na Bloggerze piszę, mając nadzieję spotkania wielu osób choćby z Onetowskiej blogosfery ;)
Zamierzam tu pisać o własnych obserwacjach, spostrzeżeniach apropos współczesnego świata, bieżących informacji, własnych zainteresowań i doświadczeń. Podzielę się zdjęciami, gdyż interesuję się fotografią i staram się rozwijać w tym kierunku.
Od razu przypominam, że to co będą zawierały posty, czyli po prostu MOJE ZDANIE jest MOJE; wszelka krytyka jest szczera i nie ma nic związanego z ubliżaniem komukolwiek. Z kolei nie zamierzam zabiegać, przekonywać do swojego toku myślenia. Jeśli ktoś chcę znać moje poglądy niech czyta i w komentarzu podzieli się własnymi - jeśli nie, jest malutki czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu ekranu. Nic na siłę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz